Čtvrtá část povídky

7. června 2013 v 6:00 | Adrienne |  Povídky

POKRAČOVÁNÍ
Potom ju napadlo že....... Potom ju napadlo že by jsme mohli zajet tam kde on bydlí, né přímo k němu domů (ani jsem vlastně něvěděla kde bydlí), ale k němu do vesnice. Neváhala jsem ani minutu a jeli jsme. Byla jsem zamilovaná, v té chvíli bych i ryskovala život. Jeli jsme tam asi tak půl hodinky. Až jsme tam dojeli, šli jsme si sednout na hřiště. Až pak jsem si uvědomila že jsem uděla blbost, proč jsme sem vlastně jeli. Byli jsme tam asi tak 2 hodinky a jeli jsme domů (k nám do vesnice). Už nás to tam nebavilo. Tak jsme byli venku. Večer jsem si s ním psala na facebooku a ptala jsem se ho co dělal dneska, naštěstí odepsal že nebyl doma ale musel odjet za babičkou do města jí s něčím pomoct a pak šel ven s kamarádama/kamarádkama. (to jsem se ho ptala tak okolo sedmé večer) . V ten den u mě spala kamarádka, dívali jsme sa aspoň na 3 filmy, takže v tu noc jsem si s ním nepsala (už jako potom jsem si s ním nepsala, protože kamarádka k nám už došla, ale to jsme šli ještě na chvíli ven pak :D). Ale on mi napsal, do zpráv. Miluju tě ! Kamarádka se mě zeptala jestli spolu už chodíme, řekla jsem jí že ne, pak se mě zeptala jestli ho chcu nebo (zase) jen flirtuju. Sama jsem nevěděla. Myslela jsem si že on to bere všechno jako srandu, že se s mnou vykousne a odkopne, nevím proč, ale myslela jsem si to o něm, na pohled tak vypadl ale srdíčko měl nejlepší.
Nic jsem mu neodepisovala, šli jsme radši spát. Víte co je ale uplně divné ? Že od té doby jsem na něho vůbec nemyslela co mi to napsal. Ráno šla kamarádka domů, šla jsem ji doprovodit. Došla jsem a šla jsem si zase lehnout (bylo okolo 7 hodiny ráno :DD o prázdninách ! ona musela s rodiči kamsi odjet daleko, tak potřebovali aby brzo vyjeli). Pak jsem se vzbudila a šla jsem na facebook, hned co jsem se přihlásila tak hned mi napsal, asi mě sledoval :D Nečekaně jsme si psali. V ten den jsem neměla nic naplánované, zeptala jsem se ho jestli nechce jít ven, napsal mi že se omlouvá ale že už něco má. Po obědě se odhlásil a šel ven. Zavolala jsem partě (kamarádům :D),jestli nechcou jít ven, oni venku už byli a řekli že se pro mě hned staví. Stavili a šli jsme ven. Nejhorší a nejdivnější na tom bylo že já jsem přes den na teho kluka vůbec nemyslela. Byli jsme venku, bla bla bla..došla jsem dom.. a tak dále... šla jsem na facebook. Došla jsem. Napsal mi ten kluk co mu napsali kamarádky že ho miluju. Psali jsme si a on mi napsal že ta jeho holka se s ním rozešla a že jestli ho vážně miluju že jestli s ním nechcu chodit. Napsala jsem mu hned že NE že jsem to nepsala já ale kamarádky ale klidně můžem být přátelé. Tak jsme si psali. Pak napsal tam ten kluk, že jsem mu chyběla a tak... Napsal mě další kluk, prý mě viděl ve městě s kamarádkou, vůbec jsem ho neznala, myslela jsem si že je to nějakej úchyl tak jsem se ho zeptala jako jak zná moje jméno a on mi napsal ,,Nejsem tak blbý abych si nezjistil jméno tak krásné holky, slušelo ti to'' .Do toho mě napsal ten jeho nejlepší kamarád jestli spolu už chodíme. Aby toho nebylo málo, napsali mě další dvá kamarádi jestli spolu už chodíme a asi 5 holek jestli už spolu chodíme.. Za 5 minut mě napsalo aspoň 10 lidí :D Najednou tolik pochval od kluků jak jsem krásná, tolik otázek jestli jsem zadaná..Napsala jsem jim že zadaná nejsem, tím mě psali ale čím dál tim víc že se jim líbím a jestli bych s něma chodila. Přitom tam s tím klukem jsem si psala jako by jsme spolu už chodili.
Byl další den. Tak jako každý den, vstala jsem a šla na facebook a psali jsme si. Pak oběd a hned ven. Večer jsem došla, sprcha -> večeře -> facebook -> psaní s ním až do noci -> spánek. A tak to bylo každý den.
Pak se mě zase zeptal jestli bych s ním nechodila, napsala jsem mu že je mě to jedno. Napsal mi ,,Tak když ti to je jedno takže nechceš, rozmysli se ať mám jasno'' . Nějak jsme si psali, ale tak divně, už ani né tak moc, asi byl naštvaný že z něho dělám celou dobu blbce, ale když někdo miluje někoho, udělá si čas pro něho vždycky i když něco má a já jsem přes den na něho vůbec nemyslela přiznávám. Večer jsem si zase s ním psala, ptal se mě jestli jsem jsem si to už rozmyslela, napsala jsem mu ,,Víš..já tě miluju... aj bych s tebou chodila, ale teď mě to nějak neláká, teď je mě líp bez kluka, nějak ho teď nepotřebuji''. Tu noc jsme si ještě psali, o tom všem. On mě chtěl a milovali jsme se navzájem, probém byl v tom že já kluka tenkrát nechtěla, i tak jsem ho milovala. Napsala jsem mu že jdu už spát, napsal mě dobrou noc a pořád jsme si ale posílali srdíčka a pusinky. V tu chvíli jsem ale nevěděla že si píšem naposledy.
Když jsem se ráno vzbudila, nepsal. Odpoledne ani večer nepsal. Když mě dva dny nenapsal, říkala jsem si, co je, proč nepíše. Byl online, sdílel ještě na FB i písničky, komentoval příspěvky, ale mě nenapsal...Byl týden co nepsal, dva týdny, tři..celý měsíc a mě to v tu chvíli začalo chybět. On mě začal chybět. Ty jeho slovo, hlas, vlasy, rty (sice se to stalo jen jednou ale to je jedno :D) , prostě celý ON mě začal chybět ! .Litovala jsem toho... Pak jsem odjela radši k babičce na prázdniny na týden, že příjdu na jiné myšlenky, ale tam to bylo ještě horší. Celé noci jsem probrečela. Internet neměla, tak aspoň že to, protože jinak bych se musela dívat na to jak je online a nepíše mi. Jednou tak v noci, když jsem vzpomínala na něho, když jsem ho ještě neznala a ve škole ho viděla, když mi napsal, když jsme byli venku, když jsme si psali a pak jsem si vzpoměla..............Jo a promiň te že tam nepíšu jejich jména, ale pro mě je to tak lepší zůstat to v utajení :)

Chcete pokračování ? komen. by potěšil :)

-jo a promiň tě že tento článek povídky je delší ale nějak jsem se rozepsala :D

-jo já vím že to píšu prostě divně.. že je to celé zamotané.. ale tak co už :D
 


Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 7. června 2013 v 12:52 | Reagovat

Tak to je teda hodně zamotaný :D Občas sem se v tom začínala ztrácet :D :D
Jááj :// ty probrečený noci znám .. ale nikdy nevíš co se stane druhej den ..
každopádně napiš jak to dopadlo .

2 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 7. června 2013 v 15:19 | Reagovat

Dala jse si tě už do affs ;)

3 Kei Kei | Web | 7. června 2013 v 16:12 | Reagovat

pokračování !!! sem tam se ztratím ale celek je užasný.. :D moc moc chci pokračování :D

4 michaeela michaeela | Web | 7. června 2013 v 18:19 | Reagovat

Fakt dík za pochvalu no. :) Ale myslím, že článek o právě probíhající tragédii není moc 'dobrý článek' jak si napsala, pokud články u jiných blogerů nečteš tak to raději ani nekomentuj a dodatek toho že mám nádherný blog (za to ti vážně děkuju) ale je to jen důkaz toho že jsi přišla pro někoho kdo by zvednul tvou návštěvnost. Počítám, že tenhle komentář smažeš a vrhneš se na mě se spousty nadávkami ale tohle si neber nějak špatně, jen pro příště když už, tak si to přečti, nebo to raději nekomentuj. :)

5 S. S. | Web | 7. června 2013 v 20:19 | Reagovat

Tak jo, s klukama se začínám ztrácet, ale snad ještě pořád vim, kdo je kdo. Na co jsi si vzpomněla? Povídej :)

6 Lucia Lucia | Web | 7. června 2013 v 20:51 | Reagovat

Pokračováníí !!
Tenhle díl byl dobrej. Zajímá mě, na co jsi si vzpomněla ! ;D :)

7 Tessule Tessule | Web | 7. června 2013 v 21:04 | Reagovat

No trochu se v tom ztrácím ale nevadí:D
Určitě pokračuj, už se těším na další:)

8 Dája Dája | E-mail | Web | 8. června 2013 v 0:10 | Reagovat

Klidně bych si dala do oblíbených jak jsi psala ale nevim jak se to dela tak si me kdyztak pridej na fejsu a muzes mi to napsat,vim jsem debil:Dhttp://www.facebook.com/daniela.taufnerova

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama